Omhoog Bestuur Lidmaatschap Activiteiten Da fare Foto's activiteiten Reisfoto's Lucca Links Recepten Reistips Actueel Progetto Colibretto Italiaans on line Zoekertjes







Startpagina
Omhoog






citta mercantile

 

Sint-Niklaas


toeristische stadsgids
Guida per i visitatori ricca di sorprese
 

Un guide du visiteur débordant d’informations
 

A visitors’ guide full of discoveries
 

Besucherführer voller Erlebnisse
 

Boeken zoeken
in Oost-Vlaamse
bibliotheken

Bestuur

Het voltallige bestuur in één keer bereiken via e-mail? = bestuur@anfiteatro.be

Voorzitter                                            Secretariaat
Romain Van Hautekerke                                                Karin Tavernier
     +3237710021                                                               +3237779643
+3237111369                                                                               Prins Karelstraat 14
@       voorzitter@anfiteatro.be                                                                                9100 Sint-Niklaas
                                                                                                 @      secretariaat@anfiteatro.be



Penningmeester
Karel Van Landeghem          
      +3237768642
@      
penningmeester@anfiteatro.be
413-9188521-59 of IBAN: BE84 4139 1885 2159     BIC: KREDBEBB



Bestuursleden
 

Lode Corveleyn   webmaster@anfiteatro.be
Willy De Lange 03 777 19 41 willy.de.lange@telenet.be  
Chris en Marc Van Meerssche-Jonkers 03 776 59 68 m.vanmeerssche@telenet.be  
Kris Werts 04 75 23 32 80 kris.werts@skynet.be  
Toon De Meyer 03 777 02 96 todem1@gmail.com  
Gijs den Dubbelden 09 348 39 70 dendubbwitlox@skynet.be 
Geert en Marc Lehembre-Jottier   geert.jottier@skynet.be  
Brigitte Van Kogelenberg 03 777 83 45 bvankogelenberg@gmail.com
André De Haeck-Neckers 03 776 85 14 andredh@skynet.be 
Modest Figeys 03 775 55 91 modest.figeys@hotmail.com
Danielle en Achille Ziccardi-Van Gael 03 440 61 61 ziccardi@telenet.be